MotoArt części samochodowe

Części samochodowe MotoArt

Krótka historia

MotoArtFirma Moto-Art powstała w 1989 r. na bazie istniejącego firmowego sklepu Polmozbytu Katowice. Początkowa oferta obejmowała części do samochodów produkcji krajowej. Wraz z rozwojem rynku artykułów motoryzacyjnych oferta była sukcesywnie powiększana. Dzięki naszej długoletniej działalności i współpracy z hurtowniami uzyskaliśmy możliwość wynegocjowania jak najlepszych warunków współpracy jeżeli chodzi o ceny, dlatego możemy oferować towar naszym klientom w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz zespół składa się z załogi sześcioosobowej którzy są zarazem pasjonatami motoryzacji i mogą służyć nie tylko kompetentną obsługą ale również fachową poradą.

Prowadzimy dystrybucję części do samochodów osobowych i dostawczych, europejskich i azjatyckich oraz usa we wszystkich grupach asortymentowych: zawieszenie, części silnikowe, elektryczne, układ hamulcowy, wydechowy, układ chłodzenia, filtry, oleje, akumulatory, oświetlenie, blacharka i akcesoria samochodowe.

Dowóz do klienta

bosh.jpg castrol.jpg centra.jpg delphi.jpg elf.jpg filtron.jpg ina.jpg jamex.jpg luk.jpg mobil.jpg ngk.jpg samko.jpg skf.jpg textar.jpg trw.jpg valeo.jpg